Liga Wielkopolska 4. edycja IV klasy

Wczoraj miało miejsce zakończenie Ligi Wielkopolskiej dla IV klasistów. Nasz klub w składzie: Franek Bobkiewicz, Norbert Gorzeń i trener Maciej Stankowski pokazali się z rewelacyjnej formie na koniec sezonu!

Chłopaki pokazali jak powinno się pływać 200m stylem zmiennym. Norbert po średnio udanym starcie na w Wieloboju 10 i 11 latków poprawił swoją życiówkę o 6 sekund w przeciągu 3 tygodni i wygrał z czasem 2:56.29!!! Franek tuż za nim z brązem i czasem 3:08.08.

Mocny wyścig tylko wzmocnił pozycję w klasyfikacji generalnej naszych chłopaków, w której Norbert stanął na najwyższym stopniu podium, a Franek na 3. miejscu. Brawo!

W drodze powrotnej zakupy na sportowo: nowe rolki i deska i popołudniu dodatkowo mecz piłki nożnej na treningu z całą grupą.

Gratulację! Oni mają już upragnione wakacje!!!

Start typing and press Enter to search

Nasi partnerzy

poznan-logo
ctz-logo
cc-logo
mcs-logo
solid-logo
budchem-logo
grupabemo
msit

© Copyright 2017-2018, UKS Cityzen

Realizacja wwwarsztat